Westinghouse

Jaderné společnosti potřebují odpovídající nátěry

Jaderné společnosti jsou předmětem striktních zákonných podmínek. S 8500 zaměstnanci se Westinghouse celosvětově řadí k pionýrům jaderného sektoru: celosvětově 50% a v Americe dokonce 60% elektráren staví na jejich technologii. Westinghouse Europe má nyní nové servisní středisko pro údržbu a opravy čerpadel a motorů v Nivelles (Belgie). Z tohoto podniku budou nyní obsluhováni všichni západoevropští klienti.

Interierové a podlahové barvy firmy Libert Paints splnily po dlouhém a důkladném testování všechny náročné požadavky.

Na stěny byl napřed aplikován univerzální vodou ředitelný primer Hydroprim. Tento rychleschnoucí pachuprostý primer impregnuje, fixuje a izoluje povrch. Pro lepší impregnaci byl tento nátěr mísen s nátěrem Aquafix. Poněvadž Aquafix poskytuje výbornou penetraci s vysokou vazebnou silou vynikající paropropustností.

Jako vrchní nátěr byl použit dvousložkový vodouředitelný nátěr Aquapox. Díky jeho vysoké chemické odolnosti, bakteriostatickým a fungistatickým vlastnostem je Aquapox ideálním vrchním nátěrem pro zdi které musí být důkladně dekontaminovány. Proto jde o ideální nátěr pro jaderný a farmaceutický průmysl, nemocnice, laboratoře, apod.

Byl vyžadován flexibilní nátěrový systém s vysokou odolností proti nárazům a vibracím, tak aby byl schopen snášet pohyb těžkých strojů a vybavení,. Tento nátěrový systém musel též umožňovat důkladnou dekontaminaci podlah. Běžně používané epoxydové nátěry nesplňují potřebné specifikace a záhy se na nich projevují vady.

Byl vybrán nátěrový systém o složení: Durotane Primer Textur, Durotane SH 60, Polytop Satin. Durotane Primer Textur je primer s ideální adhezí, zrnitá struktura tohoto nátěru ještě zvyšuje adhezi vrchních samonivelačních nátěrů. Samonivelační nátěr Durotane SH 60 je charakteristický svými elastickými vlastnostmi (nepraská oproti jiným křehkým nátěrům), umožňujícími vytvořit souvislý houževnatý otěruvzdorný povrch. Byl použit pro různé typy povrchů jako jsou podlahy různých pracovišť, nákladních vozů, mobilních jednotek, apod.. Dalšího zvýšení životnosti bylo dosaženo použitím vrchního nátěru Polytop Satin, vyznačujícího se velmi dobrou odolností proti opotřebení, chemickou odolností a stabilitou barevného odstínu i lesku.

Komentáře

Odpovědět na komentář | FRAN s.r.o. - nátěrové systémy

I must thank you for the efforts you have put in penning this blog.
I'm hoping to see the same high-grade content by you in the future as
well. In fact, your creative writing abilities
has inspired me to get my own website now ;)

Look into my page; BHW