Chladící věže v Rumunsku

Nátěrový systém Libert Paints byl vybrán pro chladící věže v Rumunsku. Železobetonová konstrukce vyžadovala nátěrový systém spolehlivě odolávající extrémní vlhkosti. Firma Libert Paints navrhla impregnaci jednosložkovým polyuretanovým univerzálním primerem Polysilco HS Universal zajištujícím dobrou přilnavost. Rychlé zasychání základního nátěru umožnilo vzápětí aplikovat vrchní nátěr Polyguard.

Polyguard je jednosložkový vlhkostí vytvrzující polyuretanový nátěr, pigmentovaný speciálními inertními destičkovými pigmenty. Speciální lamelární struktura pigmentace vytváří dokonale nepropustnou vrstvu nátěru, která skvěle odolává vodě a jiným korozním činitelům. Inertní pigmentace a polyuretanové pojivo poskytují rovněž vysokou chemickou odolnost.

Výše uvedené vlastnosti umožňují využití Polyguardu jako bezdehtové varianty v prostředí, kde by za normálních okolností byly použity výrobky na bázi kamenouhelného dehtu. Polyguard je obzvláště doporučován pro aplikaci v případech, kdy dochází k trvalému či střídavému ponoru a pro prostředí s velmi vysokou vzdušnou vlhkostí.

Komentáře

Odpovědět na komentář | FRAN s.r.o. - nátěrové systémy

Loving the info on this web site, you have done outstanding job on the
blog posts.

my web page - two weight loss (Elvis)

Odpovědět na komentář | FRAN s.r.o. - nátěrové systémy

Wonderful blog! I found it while surfing around on Yahoo News.
Do you have any tips on how to get listed in Yahoo News? I've been trying for a while but I never seem to
get there! Thank you

My blog post healthy diet plan (Candice)